Los bericht bekijken
Oud 25 mei 2015, 01:26   #9
dewanand
Minister-President
 
dewanand's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 april 2005
Locatie: delft
Berichten: 5.406
Standaard

OOOOOOO, shit ik wist niet dat Satan ook anbi geregistreerde organisaties kon oprichten in de europese unie. zijn dan de linkse dochters van satan in de brusselse peeshokjes met benen wijd???

vergeet dit niet:

Allah = Lucifer

moslims zijn gewoon Rakshas, demonen he zoals de hindoeistische geschriften het verwoorden, zuiver tamasische, duistere wezens die zich manifesteren in arabisch achtige mensapen gedaanten.

vieszwarte hindoes geloven in de karmaleer en dit betekent gewoon dat ook demonische zielen en geesten nu reincarneren in mensapen gedaante om demonische dingen te doen, en enige wat je met hen kan doen is: hun verdorven ziel bevrijden uit dat demonische lichaam en het dan zo doorsturen naar een volgend lichaam van prakriti, ja zo staat het letterlijk in de heilige bhagavad gita:

heilig strijdlied van Krishna.
__________________
Kritisch Podium Dewanand

http://www.dewanand.com
dewanand is offline