Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Micele
         onderkruipend ?
Volgens mij heb je nog nooit een hotel geboekt. De klant is altijd KONING bij een hotel, jij bepaalt wat voor hotel je boekt en welke diensten je wil hebben, kunnen ze het niet leveren neem je een ander hotel in de buurt.
Als IK met een E-auto moest rijden en ik wil een hotel boeken -op voorhand -boek ik enkel een die me wel de dienst levert mijn E-auto vlot op te laden, en liefst aan een snellader dus amper op 6 uur vol opgeladen.
Uw denkwijze is sowieso verkeerd en kijken wat ik citeerde kun je ook niet dat heb je daarnet aangetoond, waarom geef je gewoon je kemels niet toe ?
Iedereen kan zich vergissen of is in bepaalde dingen onwetend.
En waarom rij je dan met een auto die tot 13 liter verbuikt en dus met een povere autonomie, waar je tweemaal zo rap weer moet gaan tanken ?
Uw tijd is dus helemaal niet kostbaar en je wacht niet aan een charger zoals aan een bezinepomp. Men eet of overnacht terwijl de auto oplaadt, en men kan nuttige dingen doen ivm met zijn job.
Doe uw ogen eens open en vooral denk eindelijk eens na als een volwassene.
|
Per jaar in Europa moet dat ruw geschat rond de 40 nachten liggen en in Azie op zijn minst het dubbele.
600 kilometer range is goed en benzine tanken kost me minder dan 5 minuten.