Héé kijk! Naast goede Duitsers zijn er nu ook goede joden die beginnen te beseffen hoezeer zionisten de grootste vijanden zijn van de joodse natie zelf!
Toen Angela Merkel haar onvoorwaardelijke trouw ging zweren aan Bibi in de knesset waren vele joden verbolgen over haar laffe houding ... en terecht. Trouw zweren aan een partij die voor de helft verantwoordelijk was voor de koehandel, verdrijving en genocide van Duitse ashkenazi-joden in samenspraak met het NS-regime is zowat de grootste belediging en verkrachting van de waarheid die er bestaat.
Velen werden en worden naar Israel gelokt met de belofte van een veilige thuishaven. Niets is uiteraard minder waar. Israel ziet graag de intelligensia en kapitaalkrachtigen komen en houdt ze dan gegijzeld in een angstpsychose van een regime dat overal boel zoekt en er niet voor terugdeinst om terreur te fomenteren.
|