Los bericht bekijken
Oud 18 juni 2015, 16:47   #10
andev
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 2 februari 2004
Berichten: 23.565
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Lof der Zotheid Bekijk bericht
Is het morele het belangrijkste aspect van de zaak? Of is het gewoon emotioneel doen?
Enkel het "morele" zal zeker niet volstaan om dat prangende probleem op te lossen! Is het moreel aanvaardbaar misschien onze maatschappijen naar de bliksem te laten gaan door ze te verzuipen in miljoenen migranten die op onze kosten van alles moeten voorzien worden???
Het is niet moreel aanvaardbaar om toe te kijken hoe die mensen verzuipen, het is niet moreel aanvaardbaar tov onze eigen burgers om een te groot deel van onze belastinggelden aan hen te verspillen. Het is niet moreel om onze autochtone inwoners op de koop toe te verplichten zich te voegen naar de wensen en grillen van alle soorten lieden uit andere werelddelen die er andere levenswijzen en ideeën op nahouden en ons die willen opdringen!
Er moeten andere oplossingen zijn en die moeten gebruikt worden zonder geleuter over "racisme" en misplaatste en op hypocriete wijze gebruikte "mensenrechten".

Laatst gewijzigd door andev : 18 juni 2015 om 16:48.
andev is nu online   Met citaat antwoorden