Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nexer
http://reason.com/blog/2015/06/19/hi...rleston-shooti
Je zou denken dat de schuldige de schieter is. Maar dat is blijkbaar niet genoeg voor Hilary Clinton. De oorzaak moet gevonden worden en die moet ook compleet verwijderd worden uit de maatschappij.
En wat is de oorzaak? Wel, racisme natuurlijk. En waar komt racisme vandaan? Wel, van andere mensen racistische dingen horen zeggen natuurlijk. Dus dat moet dan maar gebannen worden.
Zijn de dingen die gezegd worden wel echt racistisch? Tijd die genomen word om daar over na te denken is tijd waarin je niet nog meer racisme probeert te bannen. Dus gewoon niet over nadenken en alles bannen.
Straks lijkt het daar in Amerika nog op Gent.
Niks mag nog gezegd worden dat door eender wie geïnterpreteerd kan worden als iets negatief over een bevolkingsgroep anders dan de blanke. Doe je dat wel, heb je een GAS-boete aan je been.
Donald Trump zou met deze uitspraak zeker een GAS boete krijgen, terwijl hij gewoon de waarheid zegt:
|
Hieruit blijkt voldoende dat Hillary in feite geen programma heeft en gewoon
alles gebruikt om vermeld te worden in het nieuws.