Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door quercus
Ja, maar de vraag van Jan is wel pertinent. Ofwel kunnen we de valse indruk wekken dat er een grote prijzenstabiliteit is door ingrepen zoals die waar Van De Lanotte de grote kampioen in was: prijsverhogingen blokkeren en verbieden. Of ook nog met de methode Stevaert de illusie in stand houden door "gratis"-verhalen. Dat noem ik socialistische Potemkine-decors. Het zijn zogezegd "sociale" maatregelen maar in feite zijn het vervalsingen. Want uiteindelijk wordt de rekening toch betaald, meestal door de belastingbetaler.
|
Oh ja Jantje heeft wel altijd opmerkingen en bedenkingen als het niet in zijn kraampje past, maar als je de FEITEN op een presenteerblad aandient, dan draait Jantje zijn hoofd voor deze feiten, en antwoord hij NIET meer of....begint te lullen over zaken die NIETS met dat onderwerp te maken hebben.
Dat is in jou geval NIET anders, want de KERN van de zaak is en blijft: zijn het LINKSE leugens en RECHTSE waarheden dat de facturen hoger uitvallen dan de belasting verminderingen.