Los bericht bekijken
Oud 14 november 2004, 19:54   #291
nou nou
Europees Commissaris
 
nou nou's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 mei 2004
Berichten: 7.858
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Peace
De cijfers die het VB liet zien waren echter de harde realitiet en daar heeft die rechter geen antwoord op kunnen geven.
Doet niet ter zake. De veroordeling ging niet over de juistheid van die cijfers maar over het misbruik ervan.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Peace
Dus indien het VB die cijfers opgeschoond had in het voordeel van die vreemdelingen, hadden ze niet aangezet tot rassenhaat.
Indien het Blok die cijfers in het voordeel van de vreemdelingen had opgeschoond, was gelijk welke conclusie daaruit waardeloos, dus waarom zou iemand dat ooit doen??


Indien, echter, het Blok simpelweg niet racistisch was waren ze niet veroordeeld geweest. Dat is juist.
__________________
[size=1] "Laat ons kort en bondig lachen: HA!"[/size]


[size=1][size=2][font=Comic Sans MS]Nieuwe [size=3]Keystrokeswedstrijd[/size], kom het politics-team & onze kans om te winnen vergroten! klik [/font][font=Comic Sans MS]hier[/font].[/size][/size]
nou nou is offline