Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door neruda
We hebben duidelijk al genoeg gezien dat het Blok (Belang) niet van koers wil wijzigen , zelfs niet eens een hand reiken aan andere partijen.
Met het slogan :'eigen volk eerst' laten ze het al afweten ....
Kunnen we ons binnenkort een Vlaams Belang arrest aflevering II verwachten ??
Of krijgen we een 'triology' arrests ?8)
|
Er is -behalve de naam- niks veranderd, dus waarom zouden wij nu opeens minder kritisch moeten staan tav extreem en racistisch rechts? Het is gewoon even wachten tot we genoeg materiaal bij elkaar krijgen aangereikt -en FDW en Vanhecke hebben al flink een duit in het zakje gedaan de voorbije dagen, en we herhalen de procedure opnieuw.
Ook vind ik dat het cordon sanitaire rond het Vlaams Belang dringend moet herbevestigd en betonneerd worden zodat het iedereen duidelijk is dat met slogans zoals
'Eigen Volk Eerst' en
'Elke moslim moet het land uit -allochtoon of autochtoon' geen enkel ernstig gesprek met het VB mogelijk is.