Los bericht bekijken
Oud 16 november 2004, 13:05   #8
Jolle
Burgemeester
 
Geregistreerd: 11 november 2004
Berichten: 520
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Koenraad Maesschalck
* Brussel is nu al de hoofdstad van Vlaanderen. De Waalse regering zit in Namen. Brussel is altijd al een Dietse stad geweest. Bovendien kan Brussel niet overleven zonder Vlaanderen. Het zou een failliete stadsenclave zijn die geen enkele beslissing kan nemen zonder instemming van Vlaanderen.

Brussel een Vlaamse stad. Geweest ja, maar ga ze daar maar eens duidelijk maken dat ze Vlamingen zijn. Gij vergeet precies dat de grootste "non"-zeggers.... jawelle, de Brusselaars zijn!

Citaat:
* De splitsing van de Belgische staat komt er op middellange termijn hoe dan ook om de eenvoudige reden dat dit in de lijn van de maatschappelijke en politieke evolutie ligt. Het zal niet zozeer de gewone Vlaming of het Parlement zijn die de splitsing zal verwezenlijken, maar wel de druk van de financieel-economische wereld. En daar neemt de Vlaamsgezindheid met rasse schreden toe. De dag dat de Maurice Lippens', Etienne Davignon's en Albert Frère's geen belang meer hebben bij het verderbestaan van de kunstmatige Belgische constructie, of als zij minder macht bezitten dan Vlaamsgezinde financiers en zakenlui, is het definitief gedaan met het Belgikske. En die dag nadert, het zal nog niet voor 2010 zijn, maar in elk geval wordt België geen 200 jaar oud. Gelukkig maar, het heeft meer dan lang genoeg geduurd.
Fijn dat U een kristallen bol heeft.
__________________
[font=Comic Sans MS]Om een onberispelijk lid van een schaapskudde te zijn, [/font]
[font=Comic Sans MS]moet men vóór alles een schaap zijn[/font]
[font=Comic Sans MS]--- Albert Einstein ---[/font]
Jolle is offline