En snapt gij niet hoe het zit met dat voorbeeld van een Franstalige belgicistische wielrenner die bakken geld verdient ?
En bijgevolg ook bakken aan solidariteit zou kunnen verkopen aan de solidariteit met de Waalse werklozen ?
Maar helaas, meneerke Gilbert zit in Monte Carlo, Monaco. Solidair te wezen met zichzelve.
Waarom zou Di Rupo geen fiskale wetgeving in het leven geroepen hebben om dergelijke kapitaalvlucht en belastingsontwijking onmogelijk te maken ?
Daar weet ge geen antwoord op ?
Maar ge zoudt wel graag hebben dat de regering van het Weverke in die val trapt ? (die val, die gemeenzaam "het groot licht Hollande" genoemd wordt in Frankrijk)
Ge moogt van mijn part ook groen stemmen; het kan me geen kloten schelen.
.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.
De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.
Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
|