Discussie: Kinderen en alcohol
Los bericht bekijken
Oud 13 augustus 2015, 15:07   #33
CLAESSENS Joris
Minister-President
 
CLAESSENS Joris's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 maart 2005
Locatie: UKKEL
Berichten: 5.742
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JBM Bekijk bericht
Je moest eens weten wat er allemaal in zo'n groep gebeurt zonder medeweten van de ouders. Dat is net (een deel van) het plezier én het nut ervan. Mijn opmerking dat je geen voeling hebt met dergelijk jeugdwerk was allesbehalve ongegrond als ik dit weer lees.
Ik denk dat jouw mening eerder stoelt op jouw ervaring met jeugdwerk. Waarin het blijkbaar dan cool is de wet te overtreden als leider en aan 12 jarigen drank te geven op een zo regelmatige basis dat het in je jeugdbeweging een traditie is geworden?
__________________
CLAESSENS Joris spreekt voor eigen rekening... partijstandpunten vindt u op www.vlaamsbelang.be/ en via [email protected]. veel leesgenot!
Na de nodige intimidatie om deze uitspraak niet te herhalen; "Allah is een verzinsel, Mohammed is de leugenaar die hem verzon. Mohammed is ook een massamoordenaar, terrorist en pedofiele kinderverkrachter .
Bron: de koran.
CLAESSENS Joris is offline   Met citaat antwoorden