Los bericht bekijken
Oud 19 augustus 2015, 19:14   #255
hamac
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
hamac's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 mei 2014
Locatie: Limbabwe
Berichten: 16.402
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door vrijzinnige Bekijk bericht
Maar wel jou partij, waar jij je volledige steun aan geeft, dus ook aan hun standpunten wat betreft de Koerden.
Wat is dat nu voor zever?

Citaat:
Turkije roept de NAVO-landen in spoed samen omwille van toenemende spanningen aan de Turks-Syrische grens. De N-VA juicht toe dat Turkije eindelijk actie onderneemt tegen IS. “Maar het engagement mag niet misbruikt worden voor eigen Turkse belangen”, waarschuwen de N-VA-Kamerleden. “De solidariteit met de Koerden moet overeind blijven.”

Tot nu koos Ankara voor een bijzonder zachte aanpak in de strijd tegen IS-militanten. De indruk wordt gewekt dat daar nu verandering in komt. Maar naast enkele IS-aanvallen op Turkse bodem, spelen er ook regionale en binnenlandse politieke overwegingen. Spierballengerol zou de regerende AK-partij voordeel kunnen opleveren bij verkiezingen in het najaar. Sommige internationale waarnemers zien de acties tegen IS dan ook als een dekmantel waarachter aanvallen tegen Koerdische stellingen schuilgaan.

Het is onaanvaardbaar dat Turkije het NAVO-bondgenootschap eventueel zou misbruiken om operaties tegen de Koerden te verantwoorden. De rol van de Koerden in Irak en Syrië in het bestrijden van IS met grondtroepen is bijzonder groot en zelfs essentieel. Zij verdienen dan ook onze blijvende solidariteit.

https://www.n-va.be/nieuws/navo-mag-...koerden-worden
Het lijkt me logisch dat de Turken niet gratuit de Koerden onder NATO-vlag moeten bombarderen.
Ik had je dus blijkbaar niet misbegrepen.
Dus ik herhaal mijn vraag: "zijn alle Koerden dan aanhangers van de PKK?"

Gezien je kritiek zou ik zelfs durven denken dat je er geen graten in ziet dat deze Koerdische minderheid bestookt wordt?
__________________
"Tact is the ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip" - Winston Churchill

Laatst gewijzigd door hamac : 19 augustus 2015 om 19:18.
hamac is offline   Met citaat antwoorden