Los bericht bekijken
Oud 21 augustus 2015, 07:41   #4
cato
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 5 november 2013
Berichten: 15.214
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Odol Bekijk bericht
We kunnen nu toch niet langer onze kop in het zand blijven steken. Ik vind het heel nobel dat we vluchtelingen willen helpen, maar kunnen we dat wel?

De ambtenarij kan al die dossiers nu al niet verwerken, je kan dat toch allemaal op termijn niet meer betalen.
Elke dag zijn er meldingen van problemen met nieuwe vluchtelingen en migranten, Calais, Hongarije,Engeland,Griekenland,Italie,Zweden, ... bovendien mengen misdadigers en terroristen zich onder de vluchtelingen.

Fort Europa kan dit op deze manier niet aan, dat is mijn gevoel. Hebben wij de morele verplichting om mee ten onder te gaan?
Alleen de EU kan het vluchtelingen probleem oplossen en niet ieder lidstaat afzonderlijk.
Daarom strengere controle bij binnenkomst in Griekenland en Italië en
niet zoals nu gebeurt, een pasje geven om naar Het Noorden te trekken.
Alleen echte vluchtelingen, kunnen een tijdelijke verblijf status krijgen en economische migranten worden teruggebracht met Griekse en Italiaanse schepen op kosten van de EU.
De vluchtelingen behoren naar rato over de lidstaten verdeeld te worden..
cato is offline