Los bericht bekijken
Oud 14 september 2015, 20:51   #451
Jan van den Berghe
Secretaris-Generaal VN
 
Jan van den Berghe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 september 2002
Locatie: Waregem
Berichten: 178.701
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zwitser Bekijk bericht
Ik nooit en nergens beweerd dat homoseksualiteit hetzelfde is als heteroseksualiteit. Ik heb nooit beweerd dat er geen verschil is.
Wat ik wel beweerd heb is dat ik dit verschil niet relevant vindt.
Door telkens maar weer op het verschil te hameren doe je niks anders dan rond de pot draaien en ontwijk je het eigenlijke kernargument.
Leg dus AUB eens eindelijk een andere plaat, en ontwoord op deze vraag:

Op welke wijze is er jou persoonlijks schade toegebracht nu homo's mogen huwen?


Antwoord daar eens op.
Dat is helemaal niet de vraag die relevant is. Ik ondervind ook geen persoonlijke schade wanneer een pedofiel ergens in België een kind verkracht. Ik ondervind ook geen persoonlijke schade als een Noord-Franse bende de winkel van een juwelier binnenrijdt en er alles leeghalen? Ik ondervind ook geen persoonlijke schade wanneer een veertienjarige onverlaat een Mars in een supermarkt steelt. Ik ondervind ook geen persoonlijk schade wanneer iemand in Tongeren aan 120 door het centrum raast en daarbij een oudere dame dodelijk verwondt. Enzovoort.

De notie "persoonlijke schade" is hier van geen enkele tel, om immorele handelingen ook als immoreel te blijven zien, ook al is men er niet onmiddellijk bij betrokken.
Jan van den Berghe is offline   Met citaat antwoorden