Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door bartje
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Niels
Steve for president
|
Nu ook niet overdrijven hé Niels...
Wat als je de keuze hebt tussen Verhofstadt en Declercq?? Je keuze zou toch vlug gemaakt zijn.
Nu ik moet zeggen, Stevaert is Stevaert, hij komt met zijne kop idd véél op tv in programma's die niets met politiek te maken hebben maar so what?
Op politiek vlak zegt hij duidelijk waar het op staat en hééft hij duidelijke voorstellen alhoewel ik het niet altijd met hem eens ben uiteraard. Trouwens ik vind de SP.A. de laatste jaren steeds meer liberaler geworden.
|
ben ik het volledig met eens! Ik hoop ten volle dat er opnieuw een regering komt met Verhofstad aan het roer. Hij was de eerste progresieve premier in dit land van de laatste jaren en hij is zeker nog niet uitgespeeld. Wat de SP.a betreft kan ik je enkel maar gelijk geven in je stelling dat we de laatste jaren meer en meer liberaal zijn geworden. Ik voel me ook uitgesproken een liberaal en de VLD is me zeer genegen. Waarom kies ik dan voor SP.a, wel ons land heeft (in tegenstelling tot wat Opperhoofd De Clerck beweert) nood aan een socialistische invalshoek, anders neigen we mss wel iets te veel naar een welvaartsstaat waar de klooftussen arm en rijk enkel groter en groter zal worden. Een nieuwe regering met SP.a en VLD zou dan ook Goed zijn voor ons land en misschien bestaat in die coalitie wel plaats voor een kleinere nieuwe progressieve partij.