Los bericht bekijken
Oud 21 november 2004, 21:29   #48
ancapa
Secretaris-Generaal VN
 
ancapa's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 oktober 2003
Locatie: Vlaams Brabant
Berichten: 20.121
Stuur een bericht via MSN naar ancapa
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door thePiano
Ik ga niet zo ver door te beweren dat hun miljoen kiezers beseffen dat ze op een neonazipartij hebben gestemd, want ik denk dat de misleiding goed georganiseerd is en effectief is. Maar het zooitje ongeregeld dat hier deelneemt op de forums, al dan niet met het VB-logo, beantwoord meer dan 100% aan je typering.

Uiteraard zijn alle kaderleden, partijleden, mandatarissen en verkozenen regelrechte neonazi's of althans een bruine en stinkende variant ervan. Daar heb ik nooit aan getwijfeld. Dat miljoen misleide kiezers dat op de partij van de mestkeverderij stemt gun ik nog even het voordeel van de twijfel. De meesten ervan zijn nog niet helemaal verloren voor de mensheid en/of de menselijkheid en kunnen we misschien nog terughalen.
als je SPa stemt ben je dan ook neo stalinist-leninist-communist partij en zijn dat dan allemaal profiteurs van ons systeem ? dan zit jij over de 150 %

wij zijn nog niet zoveel naar Cuba geweest zoals "Roberto Estevar" (Steve Stunt Stevaert)

mestkevers vindt je alleen als er zo veel mest ligt... meestal is mest bruin en het stinkt zoals je zelf zegt

gij zijt echt een hopeloos geval, reddeloos verloren
__________________
Stop het geknoei ! Vlaanderen op eigen kracht ! Volk wordt staat. Vlaanderen mijn land. Vlaanderen onafhankelijk. Gedaan met geven en toegeven ! 12 miljard euro Vlaams geld in Vlaamse handen ! Mooie woorden zijn zelden waar, ware woorden zijn zelden mooi. "Niets lijkt zo op fascisten als de huidige antifascisten. Nultolerantie is een begin, rechtbank het einde. "De mening van een moslim heet geloofsovertuiging, die van een Vlaming is racisme.
ancapa is offline