Los bericht bekijken
Oud 2 november 2015, 14:51   #1
andev
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 2 februari 2004
Berichten: 23.514
Standaard Mosliminvasie en ziekenhuizen...

Citaat:
Moslims weigeren behandeling door vrouwelijke artsen – Verpleegsters willen niet meer naar moslimpatiënten toe omdat ze als uitschot worden behandeld – Migranten vallen artsen en verplegers met messen aan, gooien hun besmette urine in gezicht verplegers


Duitse ziekenhuizen en apotheken moeten inmiddels door de politie worden bewaakt tegen agressieve migranten. De arts: 'Mensen die hen nog niet hebben ontmoet hebben geen idee wat voor een beesten het zijn'.

Alsof de migrantenvloedgof die Europa overspoelt nog niet genoeg problemen veroorzaakt: een in een ziekenhuis in München werkzame Tsjechische arts dreigt naar haar land terug te keren omdat de autoriteiten verzwijgen dat moslimmigranten tal van besmettelijke en ernstige ziekten met zich meebrengen. Volgens de arts zijn de omstandigheden in veel ziekenhuizen erbarmelijk, vooral vanwege het schandalige gedrag van de moslims, en omdat de ziekenhuizen totaal niet voorbereid zijn om een groot aantal patiënten met deze ziekten te behandelen.

De Duitse overheid en media probeerden met alle macht te voorkomen dat de Tsjechische arts in de openbaarheid trad, dus verspreidt ze het zeer verontrustende nieuws maar per email. Haar brandbrief werd voorgelezen op een Tsjechisch TV-kanaal.

Moslim willen geen vrouwelijke artsen, behandelen hen als uitschot

Waar ze eveneens hevig van schrok is de hautaine houding van de moslimmigranten, die vinden dat ze alles gratis moeten krijgen en er tegelijkertijd een enorme puinhoop van maken, zowel in ziekenhuizen als in apotheken. Als migranten een recept komen afhalen en ontdekken dat daarvoor moet worden betaald, laten ze hun kinderen gewoon achter met de woorden ‘nou, dan genezen jullie hen maar zelf’.

Daarnaast weigeren veel moslimmannen door vrouwen te worden behandeld. Omgekeerd willen veel vrouwelijke artsen en verpleegsters niet meer naar moslimpatiënten toegaan, juist omdat ze als uitschot worden bejegend. Ziekenhuizen en apotheken moeten inmiddels door de politie worden beschermd tegen agressieve moslims.

Arts en verpleegsters ernstig gewond door aanval met messen

In een ander ziekenhuis vielen migranten het personeel met messen aan nadat ze een 8 maanden baby die op het randje van de dood zweefde hadden afgeleverd. Ondanks de beste zorg kon het kind niet meer worden gered. De behandelende arts en twee verpleegsters raakten tijdens de aanval ernstig gewond. De daders werden echter nergens voor gearresteerd.

‘De pers werd verboden hierover te schrijven, dus doe ik het via email. Wat zou er zijn gebeurd als een Duitser de dader was geweest? Of als een Duitser zijn met syfilis geïnfecteerde urine in het gezicht van een verpleger had gegooid? Die was gelijk gevangen gezet en later berecht. Maar met deze migranten gebeurt niets.’

AIDS, syfilis, open TBC en andere ernstige ziekten

Sinds afgelopen weekend worden migranten die naar het ziekenhuis moeten door Duitse politieagenten met K-9 honden begeleid. Veel asielzoekers hebben AIDS, syfilis, open TBC en veel andere ‘exotische’ ziekten die in Europa niet voorkomen. ‘Het is slechts een kwestie van tijd voordat het ziekenhuispersoneel wordt besmet.’

‘Mensen die hen welkom heetten zouden hier verplicht moeten komen kijken’

‘Er zijn er hier (in Duitsland) al een miljoen. We zullen beslist niet van hen kunnen afkomen,’ leest de presentator van het Tsjechische TV-station de brief van de arts verder voor. ‘En waar zijn nu al die mensen die hen voor de TV-camera’s met spandoeken welkom heetten? Die zitten natuurlijk veilig thuis te genieten van hun salaris, en kijken uit naar nog meer treinen en de volgende lading geld die ze krijgen voor het begroeten van migranten op stations. Als het aan mij zou liggen zou ik ze allemaal oppakken en hier op de spoedopvang zetten, en daarna in één gebouw met migranten, zonder politie erbij, zodat ze het zelf kunnen ervaren.’

Kinderen verwaarloosd en uitgemergeld

De arts wijst er nog eens op dat er officieel 2,2 miljoen werklozen in Duitsland zijn*, waar er door de massa immigratie minstens 1,3 miljoen bijkomen. ‘De meeste van hen zijn voor geen enkel werkt geschikt, en slechts een heel klein aantal heeft enig onderwijs ontvangen. Meer nog: vrouwen werken gewoonlijk nooit, en ik schat dat circa 1 op de 10 zwanger is.... Ook zijn de baby’s en kinderen die ze hebben meegebracht verwaarloosd en uitgemergeld.’

(* In werkelijkheid minstens het dubbele, aangezien de regering Merkel dezelfde trucs toepast als de Amerikaanse regering Obama door o.a. langdurig werklozen en parttime-werklozen niet meer mee tellen.)

‘Mensen hebben geen idee wat voor beesten het zijn’

‘Als dit doorgaat blijf ik niet in Duitsland en ga ik terug naar Tsjechië, ook al verdien ik hier twee keer zoveel,’ vervolgt de arts. ‘Ik ging naar Duitsland, niet naar Afrika of het Midden Oosten. Zelfs de professor die onze afdeling leidt zei hoe hopeloos hij zich voelde toen hij al die jonge mannen in de hal zag die hun handen ophielden, alles gratis wilden, en toen dat niet gebeurde ze allemaal boos werden.’

‘Ik ga daarom terug naar Tsjechië, maar ik ben bang dat het hier op een keer ook zo wordt. Als de Duitsers dit met hun volksaard al niet trekken, dan zal het in Tsjechië een totale chaos worden. Iemand die nog geen contact met hen heeft gehad heeft geen idee wat voor een beesten het zijn, vooral degenen uit Afrika.’

Via het internet beland want de media zwijgt liever in alle talen...
Diegenen die pertinent weten dat dit niet waar kan zijn moeten dat maar eens eventjes bewijzen.
Niet dat we daar nog van verschieten! Het is duidelijk wat we van die ratteninvasie te verwachten hebben...
En onze politiekers... ze zeveren rustig verder en zoeken elke week naar nog meer opvangplaatsen! Waarvoor dank.
andev is offline   Met citaat antwoorden