Los bericht bekijken
Oud 7 november 2015, 09:23   #22
Indomitable
Minister-President
 
Indomitable's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 september 2014
Berichten: 4.364
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door parcifal Bekijk bericht
Het is wel duidelijk dat voor Egypte en Rusland de bom-theorie een zeer negatieve impact zal hebben, zowel economisch als politiek.

Voor Egypte heeft zoiets een zware impact op het toerisme, de hoofd-industrie van het land die nu al jaren in een dip zit. Een verdere verzwakking is uiteraard rampzalig.
Daar heb je volkomen gelijk in!
Citaat:

Voor Putin is het een persoonlijke blamage : gewone russen dragen de gevolgen van zijn militair avontuurtje in Syrie, niet dat dat intern, binnen rusland, veel zal uitmaken natuurlijk, wat zijn 224 gewone mensen waard voor putin? Een paar seconden aandacht? Een bloemkrans op kosten van het Kremlin?
Maar internationaal is het een blamage en moet het blazoen opgepoetst worden.
Heel vervelend allemaal voor hem.
Laten we vooral de geweldige avonturen van George W. Bush en zijn erfgoed vergeten.

Geen van beide, links/rechts is te vertrouwen, het is absoluut een blamage en een regen aan propaganda van zowel links/rechts gaat daar niets aan verhelpen. En zoals gewoonlijk is het kuddevolk weer de pineut aan de vele leugens van hun leiders die comfortable aan het dirigeren zijn.
__________________
Life is a game of Chess, changing with each move.
Indomitable is offline   Met citaat antwoorden