Los bericht bekijken
Oud 7 november 2015, 10:27   #29
Lukkas
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 24 oktober 2013
Berichten: 6.764
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gipsy Bekijk bericht
In 2060 zal één derde van de bevolking in Duitsland ouder dan 65 jaar zijn. Deze jonge immigranten zijn gemakkelijk integreerbaar in de economie.
Duitsland is een sterk exportland en kampt nu reeds met een tekort aan arbeidskrachten. Duitsland telt slechts een werkloosheid van 6 procent en die nieuwkomers gaan geen probleem vormen om op te nemen.
Dat is slechts geldig zijn voor één enkele generatie, daarna gaat dat terug stagneren. Er zijn andere oplossingen om dat tijdelijk te ondervangen zoals door tijdelijke arbeidscontracten, in plaats van blindelings massaal moslims te importeren. Trouwens ik geloof nooit dat het merendeel naar hier komt om te werken. Die kosten de gemeenschap uiteindelijk nog meer geld.
__________________
“De militante moslim is degene die de ongelovige onthoofdt, terwijl de gematigde moslim de voeten van het slachtoffer vasthoudt.” (Marco Polo)
Lukkas is offline