parcifa
Citaat:
Ach zo, ik zie net een interessant stukje over Katerina, de dochter van Putin die momenteel ongeveer 2 miljard dollar waard is op haar 29'ste.
|
Dat kan wel eens gebeuren als je trouwt met een Joodse miljardair.
Citaat:
En dat puur op basis van zakgeld en cadeautjes van pappie natuurlijk.
|
Uw eigen bron ondergraaft Uw leugens, ze trouwde met een miljardair, Shamalov.
Citaat:
Die 119 000 $, is overigens niet wat hij per jaar of per dag verdient, dat komt in de buurt van wat hij ongeveer per UUR steelt van de russische bevolking en dan denk ik nog dat dat aan de lage kant is.
|
Zolang U daar geen geloofwaardige bron voor kunt voorleggen, niet meer dan gratuite propaganda en leugens, zoals we van U gewend zijn. Ondertussen is het fortuin van uw grote held Poroshenko gestegen tot meer dan 1 miljard(zie boven), terwijl z'n onderdanen honger en kou lijden.
Citaat:
Een meer corrupt man dan Putin bestaat niet op deze planeet en heeft nooit bestaan. Misschien doet zijn opvolger het nog beter wie weet?
|
Ik ken er nochtans een paar: Poroshenko, Yatsenuk, bvb.