Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Fribre
Als het echt allemaal opgezet spel was, dan zijn er zoals al eerder gezegd honderden tot duizenden mensen nodig die mee in het complot zouden zitten, om nog maar te zwijgen van de talloze 'getuigen' (alleen al het dynamiet aanbrengen in de gebouwen is mijns inziens onmogelijk zonder opgemerkt te worden). Alleen al bij de rekrutatie voor zoiets 'zot', zullen er al mensen zijn die naar de pers lopen! Onmogelijk zoiets stil te houden!
|
Militairen worden heel hun opleiding door opgeleid om nooit bevelen in vraag te stellen. Bush waarschuwde heel duidelijk: "either you are with us, or you are with the terrorists". De mensen die meer weten, weten ook wat er van afhangt.
Het is waarschijnlijk geen dynamiet. De lease-holder maatschappij, waarvan Larry Silverstein de CEO is, heeft 7,1 miljard dollar opgestreken van de verzekering (tegen terreurdaden). Ze hebben ook WTC 7 doen instorten amper 7 uur na de aanslagen. Zo een gebouw gecontroleerd doen instorten vraagt veel planning en duurt zeker veel langer dan 7 uur. M.a.w. ze hadden de plannen en de bedoeling al lang klaarliggen. Ik denk dat het bedrijf dat instond voor de beveiliging van het gebouw omgekocht zal zijn geweest om mensen binnen te laten en gesofistikeerd springtuig in het gebouw te installeren. Het bedrijf dat voor de beveiliging van de WTC torens instond had Marvin Bush als kaderleden. Ook weeral toeval?