Los bericht bekijken
Oud 12 november 2015, 01:34   #53
fred vanhove
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 14 februari 2014
Berichten: 36.414
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jan van den Berghe Bekijk bericht
Juist, dat zijn dezelfde mensen die rechtszaken aanpassen tegen kinderdagverblijven, jeugdbewegingen en speelpleinwerking... omdat de beurt zogezegd last heeft van "oorverdovend" lawaai. Kinderen moeten schijnbaar ergens heel ver weggeborgen worden. Stel je eens voor dat kinderen zich als kinderen zouden kunnen gedragen... O, wat een verschrikking!
Misschien is dat ook een gevolg van de huidige tendens. Het is iedere volwassene heden ten dage ten strengste verboden nog enige opmerking te geven aan een vervelend pestend kind. Men moet braaf alles ondergaan en waag het niet maar even de wenk brouwen te fronsen naar een pestkop of gegarandeerd krijg je te maken met hysterische ouders die hun kind als een heilige relikwie aanzien die maar alles moet kunnen doen en laten wat het wil....zelfs een heel restaurant terroriseren als deze dat wil.
Een paar decennia geleden hadden volwassenen wel ietsje minder problemen met al te lawaaierige lastige kinderen maar ja toen mochten de volwassenen zich ook nog als volwassenen gedragen en niet als voetmatten voor de kinderen.

Laatst gewijzigd door fred vanhove : 12 november 2015 om 01:37.
fred vanhove is offline   Met citaat antwoorden