Discussie: Vreedzame islam?
Los bericht bekijken
Oud 15 november 2015, 18:31   #1
andev
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 2 februari 2004
Berichten: 23.533
Standaard Vreedzame islam?

Citaat:
Eerste minister Charles Michel (MR) heeft zondag in de Kamer een oproep tot verdraagzaamheid gelanceerd na de aanslagen in Parijs. “De daders liegen als ze zeggen dat ze doden in de naam van Allah, ze doden in de naam van haat. De islam is een vreedzame godsdienst vol mededogen”, zei hij. De premier nam het woord tijdens een plechtigheid naar aanleiding van Koningsdag.
Dat is nu eens een zin, een reactie waar ik geen blijf mee weet...
Wil iemand eens uitleggen waar het gedeelte "vreedzaamheid enz " te vinden in alles wat de islam aanbelangt?
Wil iemand eens uitleggen of al die zinsneden over ongelovige honden die moeten geknecht of een kopje kleiner moeten worden gemaakt misschien deel uitmaken van een grappige passage, iets om mee te lachen, niet om serieus te nemen?
Is het niet hoog tijd dat men stopt met woordenkramerij in welke richting ook en de kanker gaat uitsnijden die men hier al zo lang laat groeien en zelfs aan het onderhouden is met woord, daad en geld?
Men moet de teruggekeerde jihadstrijders niet "volgen", met moet ze de terugkeer onmogelijk maken! Er geen cent meer aan verspillen, van zodra ze weer in een gemeenschap aangetroffen worden. Meteen oppakken en terug een paar landen verder uitgooien!
Men is zo stom geweest ze eerst een vinger te geven, dan een hand dan een arm enz Nu willen ze onze maatschappij op de knieën want wij zijn perverten in hun ogen die hierin hun weg lopen op een terrein dat ze tot het hunne willen maken!
Gans de wereld onder de islamtirannie!
De islam is een vreedzame godsdienst vol mededogen
Ongelooflijk...
andev is offline