Los bericht bekijken
Oud 16 november 2015, 11:06   #1
Charlie don't Surf
Banneling
 
 
Geregistreerd: 27 februari 2012
Berichten: 3.404
Standaard Staatsveiligheid heeft amper medewerkers die Arabisch spreken

Niemand begreep wat er in Molenbeek gaande was

Citaat:
"De daders gebruikten Brussel en gemeenten als Molenbeek als logistieke basis voor de aanslagen in Parijs. Het is onbegrijpelijk dat die terreurcel onder de radar van de inlichtingendiensten is gebleven. Twee van de drie daders stonden op de lijst van de inlichtingendiensten. De leden van die terreurcel konden ongestoord materiaal kopen voor explosieven, wapens aankopen en wagens huren. In het vakjargon noemen wij zoiets een 'ontoelaatbare intelligence gap', in mensentaal spreken we van een blunder."
Citaat:
Een van de verklaringen voor die tekortkomingen is dat de Belgische Staatsveiligheid amper over medewerkers beschikt die Arabisch spreken.
Dus eigenlijk hebben we aan de staatsveiligheid niets , wie beschermt hier het Belgische volk , hopen op een buitenlandse inlichtingendienst die ons tijdig tipt ? We are living on borrowed times.


Citaat:
We hebben geluk gehad dat deze terroristen blijkbaar liever geen aanslag pleegden dicht bij de plek waar ze zich konden verbergen.
Charlie don't Surf is offline   Met citaat antwoorden