Los bericht bekijken
Oud 24 november 2004, 11:05   #121
k9
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 31 oktober 2003
Berichten: 11.110
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel
Je kan van de Vlaams Blokkers op dit forum zeggen wat je wil maar ik heb hier nog geen moderator geweten die het nodig vond zich te moeten verdedigen tegen gezeik in 'De Morgen' van iemand die volgens mij wreed hard lijkt op het jongetje dat mij gistermorgen bijna omver reed.
De reactie van de moderators was overdreven op zich zeg dat ook wel al iets.

Er is niks te verdedigen tegen de opmerking was terrecht, of je controleert en censureert alles, of je doet niks. Alleen islamitischa fora en media controleren is discriminatie.

Je zou net zo goed bij een alcochol controle alleen allochtonen kunnen contrleren en niet de autochtonen, even grote discriminatie.

Citaat:
Als Tarik zich stoort aan wat er hier over Van Gogh gezegd wordt dan vergeet hij wel dat er hier geweld in het spel was tegen een man wiens vrije mening niet getolereerd werd. Niet door extreem rechts maar door zijn eigen geloofsgenoten. Ik heb Tarik niet gezien om Ibeke terecht te wijzen toen ze zei dat Van Gogh in een Islamland de doodstraf zou krijgen en dat ze daar achter stond.
Neen, Tarik wist wel waar hij meer gehoor zou vinden op zijn wens tot beperking van de vrije meningsuiting voor anderen 'extremen' dan zijn eigen soortgenoten.
En lees nog eens wat Tarik zegt, hij heeft geen enkel probleem met wat er hier gezegd of dat extremistische sites verboden worden . Verbied dan wel alle extremistische sites en niet enkel islamitische is wat hij/zij zegt.
__________________
"Voice or no voice, the people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked, and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to greater danger. It works the same in any country."



-Hermann Goering (1893 - 1946)
Commander-in-Chief of the Luftwaffe, President of the Reichstag, Prime Minister of Prussia and Hitler's designated successor

The second in command of the Third Reich
k9 is offline   Met citaat antwoorden