Los bericht bekijken
Oud 20 november 2015, 16:29   #2
Pericles
Secretaris-Generaal VN
 
Pericles's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 april 2008
Berichten: 29.283
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Politics.be Bekijk bericht
Als gevolg van de islamitische jihad die Europa teistert en waarvan België een draaischijf is, voltrekt zich de islamisering van onze samenleving. Een van de symptomen daarvan is het afgelasten van grote evenementen zoals voetbalwedstrijden, en specifieker het zwaar moeten beveiligen of afgelasten van al dan niet kleinschalige evenementen die verband houden met de islam, zoals een Mohammedcartoontentoonstelling.

In navolging van Antwerpen en Mechelen wilde het Vlaams Belang op 28 november ook in Ieper een Mohammedcartoontentoonstelling organiseren. Op 9 november liet het Iepers schepencollege aan Nancy Six (VB Ieper) echter weten dat de stedelijke zalen daarvoor niet mogen worden gebruikt. ‘Ieper Vredesstad’ wil zich zogenaamd niet profileren tegen islamisering.

Als gevolg van het verhoogde dreigingsniveau na de zoveelste bloedige jihad-campagne die vanuit Brussel in Parijs werd georganiseerd, mag de Mohammedcartoontentoonstelling nu ook in een privéruimte niet plaatsvinden. De politie dreigt ermee de tentoonstelling onmiddellijk te sluiten en eventueel over te gaan tot administratieve aanhoudingen.

Maar uitstel is geen afstel: zodra het dreigingsniveau is verlaagd, zal VB Ieper onder leiding van Nancy Six de Mohammedcartoontentoonstelling doen plaatsvinden. Ter verdediging van onze vrijheid.

Sam van Rooy
Perswoordvoerder Vlaams Belang Antwerpen

Bron: politics.be
Administratieve aanhoudingen omwille van feit dat je cartoons tentoonstelt of er naar gaat kijken ?
Hou me dan maar aan zou ik zeggen, dan verdien ik daarna voor een rechtbank een paar duizend euro.
Pericles is offline   Met citaat antwoorden