Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gipsy
Het is voorbarig nu eender wat te zeggen. Vermoedelijk hebben de staatsveiligheid en andere diensten gegevens die de huidige terreurdreigingen op 4 en 3 verantwoorden De zelfden die nu hard roepen dat het allemaal niet nodig is gaan de eersten zijn om te beschuldigen als er een belangrijke aanslag komt.
|
Neen.
Want vroeg of laat komt die aanslag er. Dat kan niemand vermijden (maar proficiat aan de staatsveiligheid, politie en leger voor hun moeilijk en soms gevaarlijk werk).
De kwestie is of we ons allemaal in een schuilkelder (of 'safe room' op zijn Milquetjes) moeten verstoppen.
Het antwoord is nee.
En ondertussen wordt onze economie kapot gemaakt, maken we ons belachelijk in het buitenland en zit Daesh vollenbak in hun vuistjes te lachen (dagen lang een Europese hoofdstad lamleggen is voor hen nog een groter overwinning dan wat er in Parijs gebeurd is, en dat alles omwille van 1 man! Te erg voor woorden).
We moeten onze maatschappij bewaren zoals ze is, en niet alles veranderen omwille van iets dat uiteindelijk niks voorstelt... Auto-ongelukken, accidentjes in de badkamer en voedselvergiftigingzijn statistische veel gevaarlijker. Ik ben toch nog van plan om niet altijd te voet gaan, mij te wassen en te eten.
Neen, Michel is een lafaard die niet bezig is met het land, maar met zijn carriere en macht. De schade die hij ons aandoet laat hem koud. De cadeau die hij Daesh geschonken heeft ook.