Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gipsy
Ze waren verwittigd en zijn blijven provoceren. De Nato zal Turkije volledig steunen. Zoals gewoonlijk ontkent Rusland, weten ze van niets en liegt de opponent.
|
Vooral dat NATO Turkije blijft steunen, is het grote gevaar want Obama en Erdogan misbruiken deze situatie om de EU hun wil op te leggen.
Ruim 25 jaar geleden zijn de sovjets oost Europa uitgebonjourd en het wordt hoog tijd om dit nu ook met de yanks te doen.
En zoals velen gedwee de Duitse bezetters goedpraten, zo praten velen nu gedwee de Amerikaanse bezetters goed.
We zijn zelfs in een zodanig moreel verval dat politiek correct denken in alle gevallen voorkomt te zeggen dat we in oorlog zijn met de islam.
Maar politiek correct denken is een eufemisme voor censuur dus leg het jezelf niet op want zelfcensuur is de ergste vorm van censuur.