Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Johan Bollen
Als Merkel zo 'gastvrij' is, komt dat niet doordat ze zo'n goed hart zou hebben in de eerste plaats. Eerder omdat ze onvrij is anders te kunnen beslissen.
|
Merkel komt uit Oost-Duitsland. Haar vader, een dominee die ze niet allemaal op een rijtje had, was daar ooit vanuit het Westen naartoe geëmigreerd. Toen de Berlijnse muur viel, legde de CIA meteen beslag op massa's documentatie van de Stasi over grote delen van de Oost-Duitse, en zelfs delen van de West-Duitse bevolking.
Reken maar dat ze al het nodige hebben om Merkel te kunnen chanteren. Volgens het statuut van bezet, niet-onafhankelijk land dat de BRD "geniet", kan niemand zonder toestemming van Washington bondskanselier worden of blijven. En Washington zal wel altijd kiezen voor figuren die te chanteren zijn.
Merkel heeft niets te zeggen.