in een ontroerende brief verontschuldigen de mannelijke vluchtelingen zich voor de aanrandingen door hun gezellen in Keulen.
Wie de brief zelf iets nauwkeuriger bekijkt, kan zich niet van de indruk ontdoen dat de wijze waarop het is opgesteld, eerder erop wijst, dat dit hier de medewerkers van dat opvangcentrum aan werk waren.
Als dat zo zou blijken, dat is dit weer een sterk staaltje van EMO-beïnvloeding in de stijl van het aangespoeld kleutertje.
Hier wordt ons iets door de strot geduwd of heeft er iemand een andere kijk ?
Citaat:
Vluchtelingen schrijven brief: "Lieve Duitse vrouwen, wees alsjeblieft niet bang van ons"
"Lieve Duitse vrouwen", zo begint de open brief die mannelijke vluchtelingen uit de Duitse stad Köthen richten aan alle Duitse vrouwen na de massale aanrandingen in Keulen. "Wij zijn mannen uit Syrië. Wij zijn vluchtelingen. Wij zijn beschaamd voor de walgelijke, mensonterende feiten die gebeurd zijn in Keulen", klinkt het.
|
http://www.hln.be/hln/nl/34662/Vluch...-van-ons.dhtml