Los bericht bekijken
Oud 17 januari 2016, 13:53   #162
Knuppel
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 21 juni 2002
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 117.759
Standaard

Achzo. Het was voor de eigen achterban dat de PS Laurette mitraillette toeliet om iedereen op te roepen er alles aan te doen om de N-VA te vermijden. Veel extra stemmen heeft die oproep de PS nochtans niet opgebracht. In tegenstelling tot de N-VA.

Jij denkt maar wat je wil over de invloed van dergelijke uitspraken, en ik denk daar het mijne van. Deelname aan een spelletjesprogramma heeft volgens de tegenstanders van de N-VA nochtans wél invloed op het kiesvee. Een hele grote zelfs.

Jij gaat nogal licht over de "communautaire shit" die, volgens jou, aan de basis lag van het Belgische wereldrekord. Nochtans had BHV zonder staatshervorming en zelfs zonder prijs gesplitst kunnen worden. Gezien de discriminerende ongrondwettelijkheid van de kieskring die Verhofstadt en grondwetspecialist Vande Lanotte (via een staatshervorming nota bene) op de wereld hielpen was dat zelfs logisch geweest. Maar er ontbrak een welbepaalde "Vlaamse" partij vijf minuten politieke moed.
Dat jij de N-VA om zo'n "bagatel" als schuldige aanwijst voor de schandalig lange regeringsvorming is het toppunt maar, alweer, niet verwonderlijk van jou. De Walen hadden nochtans gewoon akkoord kunnen gaan met de splitsing van BHV zonder bijna twee jaar lang de prijs te blijven bedingen die ZIJ in gedachten hadden. Maar neen hoor, in jouw ogen zijn zij de onschuld zelve. Zij hebben het recht om de regeringsvorming om de genoemde reden meer dan 500 dagen tegen te houden. De N-VA om precies dezelfde reden niet. De N-VA is, hoe dan ook, en zonder enige twijfel, �*ltijd de gebeten hond.

Je bent ook vergeten zeker hoe vlug de nota van De Wever de vuilbak in ging van de partij van retteketet? De N-VA is er ook niet uitgestapt maar uit gemanoevreerd. De belgische nationalisten verpakken dat uiteraard, net als jij, in een rode wikkel.
Je hebt nooit rechtuit gezegd welke partij jij aanhangt, maar ik heb genoeg in mijn database bewaard dat de "rode wikkel" verklaart.

Tot slot. Di Rupo heeft de N-VA niet onrechtstreeks, maar rechtstreeks in de federale dinges geloodst. In zijn arrogantie d�*cht hij er zelfs niet aan dat het francofone front zou kunnen breken. Hij was er té zeker van dat hij zich straffeloos kon veroorloven om de MR op de lagere niveaus uit te sluiten. Jij had op dat ogenblik wel door dat Di Rupo té ver was gegaan, maar niet eerder.
De VLD heeft dat spel harder gespeeld. Met succes.

Ik snap héél goed waarom jij onafgebroken je haat afreageert op de N-VA. Ik wéét namelijk zeker welke partij jouw voorkeur geniet. En die vloog dankzij haar fameuze Waalse famille in het graf dat, voor de tweede keer op rij, werd gegraven om er de N-VA in te manoevreren.
Eigen schuld, dikke bult.

We zullen zien wat komen gaat, maar het zou mij niet (meer) verwonderen dat het niet de laatste keer is dat jij je vergist.
Knuppel is offline   Met citaat antwoorden