Los bericht bekijken
Oud 18 januari 2016, 21:07   #772
praha
Secretaris-Generaal VN
 
praha's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 juni 2004
Berichten: 29.533
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Peche Bekijk bericht
300??? De dino's zijn 65 mjg uitgestorven.
pppfff 300 ma voor die zoogdieren slimme

Citaat:
Je ziet dat toch ook Praha? Sedert wij uit het hof van eden kwamen aten we alles op of vermoordden we voor ivoor en huiden.
ja da's waar
Hoe kon ik zo dom zijn ... het filmpje zat ook al te leuteren over eigenschappen die zouden overgenomen zijn door kanibalisme

Citaat:
Gaat mij niet over "weerwerk". Ik wil dat gij eens aantoont hoe het wel is ipv te zeggen hoe het niet is.
FF concreet in plaats van "dat is al getoond".
Waar zit uw probleem ?
't Is al 1001x uit de doeken gedaan en aan de hand van dezelfde wetenschappelijk methode als al de rest.
Dat gij dat niet aanvaard en toch voor iets meers vraagt of gewoon niet snapt is mijn (ons) probleem niet.

En natuurlijk is en blijft er weerwerk zolang gij zaken stelt die gewoon onjuist zijn of hypothesen oppert die nog geen 1% verklaren en 99% wordt tegengesproken alleen maar om één ding te kunnen/mogen vermijden dat ge maar niet wilt aanvaarden terwijl al de façetten ervan, die ge jarenlang verloochend hebt, al lang vastaande feiten zijn.

Ge moet maar durven in feite
Zo blijven liegen
praha is offline   Met citaat antwoorden