Los bericht bekijken
Oud 20 februari 2016, 10:25   #9
Hypochonder
Secretaris-Generaal VN
 
Hypochonder's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 december 2008
Berichten: 21.895
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door kelt Bekijk bericht
Bij mij wel.
Ik herinner mij hoe,nog onder Di Rupo,de "sociale partners" ,zelfs onder druk van een Europese deadline (en na 20 JAAR LANTERFANTEN) dachten om nog een spelletje te maken van de wetgeving omtrent het eenheidsstatuut.

Mevrouw De Coninck heeft hen (spreekwoordelijk dan) met de koppen tegen elkaar geslagen en een relevante regelgeving opgelegd.

Kan allemaal gerust wel zijn hoor maar het is van uit politiek standpunt gewoonweg dom om iemand die je vroeger bekritiseerd hebt later toch te prijzen omdat je 'toen nog niet kon vergelijken.' Gezien de tegenstellingen tussen de sossen en NVA is en blijft het dom.

Niet dat zoiets veel zal uitmaken hoor, volgende week is het collectief geheugen dit al lang vergeten.
Hypochonder is offline   Met citaat antwoorden