Los bericht bekijken
Oud 22 februari 2016, 12:15   #158
alice
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 3 januari 2007
Berichten: 27.350
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door DewareJakob Bekijk bericht
Zwaarverslaafden aan andere drugs kunnen wel verplicht worden om af te kicken. Doen ze het niet, vliegen ze den bak in. Dat sigaretten met hun giftige, verslavende samenstelling legaal is, maakt ze niet minder drug. Dus kan men voorwaarden stellen.

Ze stellen toch ook voorwaarden voor alcoholgebruik. Wil je graag drinken, dan mag je niet rijden. Wil je rijden, drink dan niet. Geen denkend mens stelt dit in vraag, ook niet dat degenen die er zich niet aan houdt, stevig gestraft worden.
Nee. Wie verslaafd is aan illegale middelen vliegt nooit daarvoor den bak in, wel voor een misdrijf.
Nee. je kunt die mensen niet verplichten tot afkicken, dat werkt ook niet wanneer mensen niet gemotiveerd zijn, ook niet voor andere legale drugs, het is dus een kwestie van motiveren.
Nee. Je mag geen voorwaarden stellen, wie bijdraagt heeft gelijke rechten.
alice is offline   Met citaat antwoorden