Los bericht bekijken
Oud 24 februari 2016, 02:16   #12
zonbron
Secretaris-Generaal VN
 
zonbron's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 december 2010
Berichten: 36.784
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Anna List Bekijk bericht
lol
dat zal dan toch in de eerste plaats een jacht worden op oude en/of mogelijke illegale MS software...
met opgave van identiteitsgegevens van die gebruikers ...

nog compleet los van t feit dat je ook bewust kan ingeschakeld staan in een share programma ...

toch heel veel haken en ogen aan dit inititatief hoor ... als privacy commissie hier géén bedenkingen en bezwaar tegen maakt ... dan kunnen we dat instituut ook maar beter ineens afschaffen.
Ik daaromtrent reeds wat opsnorwerk verricht. Mi. zijn ze weer goed bezig om de burger te kloten. De NAVO, overheid en M$, hand in hand.

Navo tekende dit security-contract met M$ gedurende September 2015, gedurende december 2015 volgden dan een hele resem landen. Oekraine tekende eind 2014 en China was de eerste in 2003. Maar waar ze nu mee bezig zijn staat totaal niet meer in verband met het oorspronkelijke project van 2003, dit is plotsklapt iets helemaal anders geworden... M$ ging de consument en de overheden ervan verzekeren dat zij zelf geen backdoors inbouwen, maar nu zal dus de verantwoordelijkheid vooral bij de consument komen te liggen. Dit terwijl Windows een magneet voor allerlei malware en trojan is. Gewoon overschakelen op Linux, Windows de vuilbak in als men zelf niet weet dat volledig veilig te maken. In de prullenmand ermee. Die verdomde handelsakkoorden (TPP-gedoe) zijn nog niet eens getekend en de onzin begint reeds.

Dit draait enkel om vrije meningsuiting te beknotten en de auteursrechten te beschermen. Cyberterrorisme is definitief bijzaak. Ze gaan geen enkele hacker vinden op deze wijze. Enkel een paar mensen die zoiets als low orbit aldanniet moedwillig geinstalleerd hebben, of een of andere gamer die een paar trojans download... Dit gaat definitief over iets anders. Landen en organisaties welke na september 2015 dit contract tekenen staan vrijwel allen in direct verband met de NAVO.

NAVO en M$, wie had het gedacht? Waar is DARPA?


Lees van deze post:

http://forum.politics.be/showpost.ph...&postcount=249


Wie een beetje slim is en toch niet veel van PC, OS's en IT kent blijft beter met de tentakels van Windowsproducten af, zeker nu ze hiermee beginnen.
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Salah Bekijk bericht
Het zal weer het gekende Zonbron momentje zijn.
HIER

Laatst gewijzigd door zonbron : 24 februari 2016 om 02:32.
zonbron is offline   Met citaat antwoorden