Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door thefishdoesntthink
Als er al ergens geboortebeperking moet ingevoerd worden is in de VS of Europa. De ecologische voetafdrukken liggen daar tientallen zoniet hondertallen maal hoger dan in de 3e wereld.
En ondertussen staat het u vrij om lid te worden van de Bewegegin ter Vrijwillig Uitsterven van de Mensheid. http://www.vhemt.org/nindex.htm
|
Euh nee, dat is een kortzichtige redenering. De ecologische voetafdruk in de VS of in Europa moet men proberen te verkleinen, dat sowieso, maar die Afrikaantjes van vandaag zijn de consumenten van morgen. Hun ecologische voetafdruk neemt dus toe en evolueert naar de onze. Als je dan ziet dat de bevolking van een goede 900 miljoen groeit naar 1.8 miljard in 2050 en tot 4.4 miljard in 2100, dan zouden er toch bij ieder wel denkend mens alarm belletjes moeten afgaan. Ter vergelijking in Europa blijft de bevolking zowat stabiel tegen 2050, ze neemt zelfs wat af.
http://curiales.nl/2015/06/04/bevolkingsgroei-afrika/