Los bericht bekijken
Oud 9 maart 2016, 11:41   #14
Ke Nan
Eur. Commissievoorzitter
 
Ke Nan's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 maart 2004
Berichten: 8.430
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door andev Bekijk bericht
Maar de moslims zijn voortdurend bezig met andere landen aan te vallen, maar dan op een gluiperige achterbakse manier! De laatste maanden zijn er pas een treffend voorbeeld van! Onze landen overspoelen, de sukkels uithangen die, voor wat de meesten betreft, zogezegd op de vlucht zijn voor oorlog. Oorlog die ze zelf voeren tegen hun eigen mensen dan nog, en het steekt op geen duizenden slachtoffers!
Waar je gelijk hebt is dat de Westerse landen moeten stoppen met daar de boel voor de zoveelste keer plat te bombarderen, er komt toch nooit een einde aan jullie oorlogjes!
Maar dan moet jullie moslimgebied wel volledig afgesloten worden en moslims terug naar hun eigen moslimlanden worden verjaagd want hier vormen ze enkel last en gevaar! Dat ze eerst bij henzelf godsdienstvrijheid en mensenrechten invoeren ipv hier de onze te komen vernietigen!
Ke Nan is offline