Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Xenophon
Ja, daarom heb ik besloten van als ik toch moet veranderen, dan gaat de cola maar gelijk mee uit de deur.
Mijn gewicht was gisteren 123.6 kg, de bedoeling is dan ook een kleine twintig kilo te vermageren als ik toch bezig ben, binnenkort gelijk ik op een pak asperges, zo dun ga ik worden (misschien).
En ik weet wel dat 'mijn suikerziekte' niet veel voorstelt, niettemin blijft het roer omgooien wat betreft eet en drinkpatroon tamelijk zwaar.
|
Niet geloven dat je ouderdomsdiabetes hebt, je hebt waarschijnlijk in de loop van je leven je pancreas beschadigd.
Maar als je bv alle dagen 6 km gaat wandelen, je eten met olijfolie bereidt overal look in doet, gaat je cholestrol zakken en je bloeddruk normaliseren.
Even laten checken op aderverkalking en je hart laten nazien.
En natuurlijk van levensstijl veranderen als dat kan.
Dus bewegen en zelf koken.
Dat vermageren is niet simpel.