Los bericht bekijken
Oud 27 maart 2016, 11:13   #32
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.143
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De schoofzak Bekijk bericht
Ik de zijne: no prob.
Hij de mijne: big prob.

.
Ik meende mijn antwoord van hierboven niet.
Dat was maar om te provoceren.

Niemand kan zijn vriend (in de zin van kameraad) seksueel bedriegen; je hebt geen afspraak met hem of haar.
Maar je kan wel je levenspartner (echtgenoot m/v, ...) bedriegen, als je weet dat je hem/haar daarmee zeer ernstig beledigt volgens de afspraken en levensgewoontes.

.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden