1. de Hollandse PVV moet het mannelijk ego en de balharen strelen van de laatste 6 miljoen blanke heteroseksuele HOllandse mannen in Nederland.
2. En dankzij 1 wordt de potentie en neukenergie van deze laatste zes miljoen blanke hollandse mannen dus verhoogd, zodat zij dan de meiden zwanger kunnen neuken, zodat het blanke Hollandse ras/ volk dus langzamer zal uitsterven.
3. Uit 1 en 2 volgt dat hierbij feitelijk bewezen is dat de Rechtse PVV een heel belangrijke biologisch, organische functie vervuld binnen de blanke Hollandse mensapentoop in Nederland.
Ja, wieroe en ik moeten dit beter onderzoeken komende maanden en toch werken aan geabstraheerde parametrische analyse modellen van dit fenomeen in de complexe Multikukeluku.
Dankzij Wieroe kon ik overleven, en Wieroe heeft mijn zelfmoord voorkomen afgelopen vier jaar en daarom moeten wij een piramide bouwen voor Wieroe als slimme Hindoe nazi homo kat uit delft kennisstad.
|