Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Supe®Staaf
Het is nogal algemeen geformuleerd, dat wel.
Dat is een heel goed begin.
Een volgende concrete stap zou bijvoorbeeld zijn: alle kindergeld afschaffen.
De grootste slachtoffers daarvan zijn de niet-werkende moslims met massa's kinderen.
Voor de autochtonen met weinig of geen kinderen, is kindergeld toch maar een vestzak broekzak-operatie, of een sigaar uit eigen doos.
Gegarandeerd dat er al heel veel moslims uit vrije wil ophoepelen.
Een andere concrete stap: laten uitdoven van subsidies voor alle erediensten.
Gegarandeerd dat er een paar haatpredikers elders hun heil zullen zoeken, en geen jonge gasten meer indoctrineren met hun onzin op onze kosten.
Ziedaar al twee concrete zaken.
De partij die ze in hun programma zet krijgt mijn stem, ongeacht extreem-links, extreem-rechts, desnoods zelfs centrum-tsjeef.
Hoewel dat laatste me moeite zal kosten...
.
|
U wil dus per sé slachtoffers maken, ik niet. Kindergeld afschaffen zou vooral de vele alleenstaande en vaak werkende ouder treffen.
Wel ben ik te vinden voor activering voor wie in een sociale woning woont!
Zo krijgen die maatschappijen veel meer inkomsten, ik vind dat dit recht gekoppeld moet worden aan activering richting arbeidsmarkt.
In plaats van op je gat te zitten, verplicht de taal zo goed leren dat je kunt werken en opvolging dat mensen ook werkelijk werk zoeken.
Ik snap niet dat het beleid dit niet doet, waarom wonen daar zoveel mensen die niet werken? ( maar wel kunnen en soms ook best willen, mocht iemand hen daarbij ondersteunen en opvolgen)
Subsidie erediensten daar kan ik me wel in vinden, het is toch wel raar dat iedere moslim moet bijdragen in een moskee ( ongeveer 10 procent van je inkomen) , en wat dit geld betreft niemand weet wat daar dan mee gebeurt en wij dan nog eens subsidie geven?
En ja, kerken moeten ook zelf voor inkomsten zorgen, alhoewel ik wel vind dat de gebouwen als deel van cultureel erfgoed onderhouden mogen worden, via subsidies.