Los bericht bekijken
Oud 11 april 2016, 15:03   #1
Universalia
Secretaris-Generaal VN
 
Universalia's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 december 2012
Locatie: Nieverans Les Bains
Berichten: 45.443
Thumbs down "Tienerbroer van Abaaoud zal wraak komen nemen"

BRON

Detail tekst:

Citaat:
Er is alweer een dreigement geuit door de terreurgroep Islamitische Staat. Niemand minder dan het 15-jarige broertje van Abdelhamid Abaaoud zou naar Europa onderweg zijn om diens dood te wreken.
Zou dat jongetje er niet beter eens even bij stilstaan dat wat zijn broer overkomen is zijn eigen schuld is?

Of gaat die bende van het standpunt uit dat de andere mensen zich zomaar lukraak moeten laten afslachten zonder er op te reageren?

Als zijn broer zich niet tot een extreme groep had aangesloten dan leefde hij waarschijnlijk nog?

En de schuld op andere mensen (die geen boodschap hebben aan die klerezooi die ze bezigen) schuiven is wel laag bij de grond in deze situatie dacht ik.

Toch best even in het oog houden.
__________________
Ik citeer Confucius: Als straffen niet op de juiste wijze worden opgelegd, weten de mensen niet waar ze aan toe zijn.
Ook citeer ik A. Einstein met graagte: Bidden verandert de wereld niet, maar bidden verandert de mens en de mens verandert de wereld.
Universalia is offline