Los bericht bekijken
Oud 30 april 2016, 09:43   #8
vrijzinnige
Banneling
 
 
Geregistreerd: 27 april 2015
Berichten: 6.892
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dadeemelee Bekijk bericht
Ben benieuwd of de biomassacentrale van Gent een Tommelcentrale of een Frejacentrale gaat worden

http://www.standaard.be/cnt/dmf20160429_02265055
Mogelijk zelfs een Bourgeoiscentrale, want de naam Bourgeois duikt sinds 2004 TELKENS op in het GRATIS groenestroom verhaaltje.
Niemand gelooft dat minister Bourgeois naar het toilet was, telkens toen die beslissing werd genomen. De waarheid is dat de N-VA op één lijn zat met de SP.A, en akkoord was met de zonnepanelensubsidies en de subsidiëring van de industriële zonneplantages. Het spreekwoord waarin de woorden hoofd en boter voorkomen, geldt dus evenzeer voor de N-VA als voor de andere partijen die de laatste tien jaar aan de macht waren.



Aan die bouw van die biomassacentrale hangt een subsidie van 2 miljard over tien jaar. Had Turtelboom die kunnen schrappen, dan had ze ook de energieheffing kunnen doen dalen. N-VA en CD&V keurden in de vorige regering al de bouw van deze centrale goed. Als deze centrale er niet komt, haalt Vlaanderen allicht de klimaatdoelstellingen 2020 niet. CD&V en N-VA hebben hun bezorgdheid daarover al geuit.

http://www.demorgen.be/binnenland/wa...omen-b52c4143/

Laatst gewijzigd door vrijzinnige : 30 april 2016 om 09:46.
vrijzinnige is offline   Met citaat antwoorden