Een realiteit in rusthuizen.
Bij sommige mannen houdt het nooit op, zeker als ze, zoals mijn grootvader, heel hun leven vrouwen bij de vleet hadden.
Ik merk het ook in Kenia aan de overvloed aan 70+ Duitsers, die zich weer jong voelen.

Ook bij sommige vrouwen houdt het nooit op.
Persoonlijk zou ik op m'n 70ste liever in de zetel zitten met een goed boek en een goede sigaar (als dat dan nog mag) en een cognac, of spelend met de kleinkinderen, maar goed misschien zijn die tekortgekomen in hun jeugd, toen alles verboden en conservatief was. Ik veroordeel niet (tenzij het om minderjarigen gaat natuurlijk), lach hen soms wel eens subtiel uit.
Het is een win-win situatie, zoals prostitutie in het algemeen. Die meisjes of jongens komen uit doodarme gezinnen, de lonen zijn miserabel laag, en een "sugardaddy" of "sugarmum" heeft hen dat geld met de glimlach, in ruil moeten ze hen opnieuw jong doen voelen. Veel meisjes hebben zelfs liever een oude vent, want die zijn veel vrijgeviger dan jonge blanken, en veel gemakkelijker in de omgang.waardoor de Keniaanse boyfriend/girlfriend geen reden heeft om jaloers te zijn. (van jonge blanken daarentegen zijn ze extreem jaloers)
Die Kenianen zijn zeker geen slachtoffer, eerder omgekeerd. Western Union doet goede zaken, en ik ken persoonlijk het geval van Lord Blackburn, een oude Engelsman van adellijke afkomst, die p een bepaald moment zowat heel Kilifi in handen had, die zich volledig liet pluimen door z'n Keniaanse 40 Bovendien komt er in bed meestal niets van in huis, jaar jongere vrouw en stierf omdat hij geen geld had om zich te verzorgen.(geen geld en ziek=dood in Kenia) Daarenboven had z'n Engelse ex, met uiteraard een 50 jaar jongere boyfriend, de rechter omgekocht en een huurmoordenaar ingeschakeld, waardoor hij dubbel gepluimd werd. Hij stierf aan de verwondingen die hij opliep na de mislukte moordaanslag in opdracht van z'n ex. Nochtans geen wonden aan fundamentele organen, maar hij stierf gewoon omdat niemand hem geld gaf om naar het hospitaal te gaan.
Ik werd r pas op de hoogte gesteld toen het te laat was. Nam z'n oproepen niet aan omdat hij steeds om geld bedelde, nu voel ik mij wel wat schuldig, die man moet een vreselijke dood gestorven zijn.
Zo'n koppel moet ook niet in Centraal-Nairobi paraderen zonder gemene commentaar te krijgen, er bestaan daar andere plaatsen voor, met name het Mekka van het sekstoerisme, de kust. (nochtans een moslim regio)