Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door fox
Er is toch een fundamenteel verschil tussen beiden. Fiscale aftrek voor minderjarige kinderen is er zowieso voor 1 ouder, of je nu gescheiden bent of niet.
|
Dat klopt niet helemaal. Je hebt ook fiscale co-ouderschap.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door fox
Maar geld voor onderhoud van een kind kan alleen maar afgetrokken worden als je gescheiden bent. Ik betaal ook het onderhoud van mijn kind, maar aangezien ik niet gescheiden ben kan dat nergens afgetrokken worden.
|
Als je gescheiden bent kan je niet gelijktijdig de fiscale voordelen genieten van aftrek van onderhoudsgeld en van personen ten laste.
__________________
Stemtip federaal: Partij Blanco. Minder parlementszetels !
Stemtip Vlaams: BBB. Boerburgerbelangen; respect voor Boer en Burger; uitlevering De Mier aan Erdogan.
Stemtip Europa: Vlaams Belang. Liever had ik op Viktor Orban kunnen stemmen.
Ooit was Bart De Wever de dikke steur die vol eitjes zat voor de N-VA; maar nu is hij verworden tot de vis de vijver levenloos maakt.
|