Los bericht bekijken
Oud 4 december 2004, 18:08   #9
VlaamsFront
Vreemdeling
 
Geregistreerd: 2 november 2004
Berichten: 18
Standaard

Ja Ja....

maar hebt ge heel het artikel wel gelezen ? Als ze hem vragen hoe het komt dat Vlaamse vrouwen het mooiste zijn zegt hij dat dit door de eeuwenlange multiculturele invloeden is door de vreemde overheersingen. En als toppunt voorspelt hij dat de Vlaamse vrouwen in de toekomst nog mooier zullen worden ik citeer letterlijk : "We worden nog mooier want over een jaar of honderd zal ook de invloed van de Maghreb landen zichtbaar zijn..."

of nog : "De Vlaamse vrouw heeft de ideale proporties. Ik noem dat de Venus-maat. Je vindt die ook terug bij Amerikaanse vrouwen. De States vormen ook een melting pot van rassen culturen, net als wij"


en nog "We zijn het enige volk dat zoveel verschillende overheersers heeft gehad....er is in onze contreien altijd multiculturele seks geweest. En dat heeft geleid tot een prachtig ras."

kortom we mogen blij zijn dat we als volk zoveel onder de voet zijn gelopen en dat we daardoor er dankzij anderen er mooi uitzien, omdat we lekker veel multiculturele seks hebben........en dat we in de toekomst nog wat exotische tintjes zullen bijwinnen joepie !!!

Laatst gewijzigd door VlaamsFront : 4 december 2004 om 18:15.
VlaamsFront is offline   Met citaat antwoorden