Los bericht bekijken
Oud 10 juni 2016, 20:44   #1
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard Jongeren steken politiewagen in brand in Molenbeek

"Jongeren" ...
en
" Volgens de commissaris hangt er bij het begin van de ramadan altijd een extra spanning in de lucht. ..."

Wat is dat nu voor een communicatie ?
Als die 'jongeren' dat horen, dan denken ze dat het toch zo erg niet is ...
En als hun 'ouderen' dat horen, dan denken ze "oef, ze gaan niet achter onze kleine aan, want ze zijn zo rijk dat ze dat maar een pruts voelen ...".

De Schoof denkt dan: er is inderdaad geen probleem met de islam, maar er is wel een probleem met de actuele meerderheden in Brussel. Om ze niet met naam te noemen: de sossen, de tsjeven, de blauwsels (burgemeester in Molenbeek) en last but not least de groensels.
Die kiekens gedragen zich als minderwaardige kaffars; niet te verschieten dat ze zo behandeld worden.

titel: Volgens de commissaris hangt er bij het begin van de ramadan altijd een extra spanning in de lucht.
link: http://www.hln.be/hln/nl/957/Binnenl...olenbeek.dhtml

Citaat:
In de Brusselse gemeente Molenbeek hebben jongeren vanavond een politiewagen in brand gestoken. Ze sloegen de vensters van het voertuig kapot en stichtten brand met een molotovcocktail. Dat heeft onze redactie vernomen van de hoofdcommissaris van de politiezone Brussel-West.

Bij het incident in de Vierwindenstraat, waar in maart terreurverdachte Salah Abdeslam werd aangehouden, vielen geen gewonden. Het vuur is inmiddels geblust, zo blijkt uit meldingen op Twitter. De politie is ter plaatse en staat stand-by met traangas. Nog volgens berichten op Twitter is de sfeer redelijk rustig. Enkel bij aankomst van de agenten weerklonk er wat gejoel. Volgens de commissaris hangt er bij het begin van de ramadan altijd een extra spanning in de lucht. Afgelopen maandag ging de jaarlijkse vastenperiode voor moslims van start.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden