18 juli 2016, 22:54
|
#3
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 9 december 2010
Berichten: 36.784
|
Sarkozy: "De oorlog is totaal. Ofwel winnen wij, ofwel zij."
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door IJsboer
Er zijn genoeg aanwijzingen en verbanden die aantonen dat hij geïnspireerd werd door ideeën van extremistische religieuze groeperingen.
IS zelf gaf al aan dat je als moslim alle middelen kan gebruiken om veel slachtoffers te maken, zelfs als je niet over wapens beschikt. Ik heb niet direct een bron maar naar verluid gaven ze als voorbeeld ook met een vrachtwagen inrijden op een menigte.
Ik ben dus van mening dat het hier om religieus geïnspireerd terrorisme gaat.
|
"Geen geestesgestoorden"
Om de oorlog te winnen dringt hij er bij de beleidsmakers en de media op aan om de vijand correct te schetsen. "Deze man heeft gehandeld volgens een modus operandi zoals voorgeschreven door IS in videoboodschappen. Men moet dus stoppen met te zeggen dat het om 'geestesgestoorden' gaat: wij staan oog in oog met moslimextremisten, wij moeten vastberaden zijn om hen te bestrijden."
- Nicolas Sarkozy - http://www.hln.be/hln/nl/960/Buitenl...fwel-zij.dhtml
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Salah
Het zal weer het gekende Zonbron momentje zijn.
|
HIER
|
|
|