Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door geertvdb
Ik denk het wel.
Tja...
tja ....
Daarmee stelt u impliciet individu en foetus gelijk. Want de schade aan de foetus heeft gevolgen voor maar 1 individu.
Bovendien... abortus heeft ook gevolgen voor het individu dat eruit groeit. Namelijk dat het nooit de kans heeft om te bestaan.
|
De schade aan één foetus heeft inderdaad hoofdzakelijk gevolgen voor één individu. Natuurlijk staat dit individu niet alleen en kan ook de omgeving daar schade van ondervinden maar anders weet ik niet welke andere individuen daardoor zouden kunnen beschadigd worden.
Hoeveel individuen zijn er die er potentieel zouden kunnen bestaan maar dit niet doen, al dan niet door het ingrijpen van de mens? Ik ben een beetje een verwonderd dat een dergelijke opmerking van een atheïst komt moet ik zeggen.