Los bericht bekijken
Oud 1 augustus 2016, 09:27   #136
Bob
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 15 oktober 2002
Berichten: 26.854
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door demonen Bekijk bericht
Belgie torste in het eerste kwartaal een schuld van 450 miljard wat 109,2% van het BBP bedraagt of 40.500€ per inwoner.
Het begrotingstekort is opgelopen tot 3,5% daar waar het Europees gemiddelde 1,6% is.
Voor het einde van deze legislatuur overschrijden wij de schuldenberg van 500 miljard Euro.
Volgens data van Eurostat was België met een oplopend begrotingstekort begin dit jaar een negatieve uitschieter in de eurozone met de snelst stijgende schuld van alle Eu-landen.
Alle Oeso-landen stelden meer mensen tewerk vergeleken met het jaar ervoor. Slechts 1 land stelde minder mensen tewerk nl België.
De direkteur van de Nationale Bank van België vertelde dat de grootste deïndustrialisatie van alle Westerse landen zich afspeelt in België en meer bepaald in Vlaanderen. Zelfs de Grieken doen het op dit vlak veel beter.

Bron : De Tijd
En ligt dat aan de regering, of aan de vakbonden ? Heb toch sterk den indruk dat de regering, of alleszins bepaalde regeringspartijen, hier iets aan willen doen, maar hierin sterk tegengewerkt worden door de vakbonden.
Allé, leg eens uit waarom de vakbonden met man en macht het ambtenarenstatuut verdedigen.
Bob is offline   Met citaat antwoorden